O naszej firmie:

Zakład Remontowo-Budowlany Marian Widawski specjalizuje się w pracach związanych z termomodernizacją budynków, remontami elewacji, docieplaniem poddaszy, remontem dachów, oraz różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych na terenie województwa świętokrzyskiego i okolicznych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, możemy podejmować najbardziej wymagające zlecenia.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę (bezpłatne doradztwo i wycenę prac, dostawę materiałów, aż po wykonawstwo). Jesteśmy w ciągłej współpracy ze składami oraz hurtowniami budowlanymi, dzięki czemu możemy zaoferować klientom korzystne ceny materiałów budowlanych.

Oferta naszej firmy skierowana jest do Spółdzielni Mieszkaniowych, obiektów przemysłowych, osób prywatnych, wspólnot oraz generalnych wykonawców. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonanych prac.

Realizujemy kompleksowe roboty dociepleniowe (ocieplanie ścian, fundamentów, poddaszy i dachów).

Zakład Remontowo-Budowlany Marian Widawski powstał w roku 1985r. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników którzy spełniają najwyższe standardy i oczekiwania inwestorów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i środkami transportu, niezbędnymi do realizacji zleceń. Remontując obiekty nasz zakład dąży do profesjonalnego i rzetelnego wykonawstwa. Zadowolenie inwestorów z wykonanych prac i wysokiej jakości usług jest naszym priorytetem.

Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego i okolicznych. Nasza firma jest otwarta również na współpracę w innych rejonach kraju.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która posiada kwalifikacje budowlane i wieloletnie doświadczenie w budownictwie. Nasze ekipy zostały profesjonalnie przeszkolone, co zostało potwierdzone wieloma certyfikatami (Posiadamy certyfikaty firm ALPOL, CERESIT, AKAMIT, ORGANIKA i ARSANIT i innych). Firma jest w pełni wykwalifikowana do prac termomodernizacyjnych oraz prac ogólnobudowlanych.

  • Termomodernizacje budynków (bloki, domy, budynki przemysłowe),
  • ocieplenie styropianem, wełną mineralną,
  • renowacje elewacji,
  • montaż okien i parapetów,
  • więźby dachowe, krycie blachą,
  • docieplenie dachów i poddaszy,
  • izolacje fundamentów, posadzki,
  • prace dekarsko-ślusarskie,
  • doradztwo techniczne, wyceny.
Zapewniamy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonanych prac na terenie woj. Świętokrzyskiego i okolicznych!
Zakład Remontowo-Budowlany Marian Widawski; ul. Reymonta 16; 28-100 Busko-Zdrój; NIP: 655-10-03-138
Tel.: +48 661 235 087, E-mail: biuro@ociepldom.pl
Polityka Cookies
Projekt i wykonanie: PK Software